Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je metoda, která má za cíl stimulovat lymfatický systém, aby lépe odváděl lymfu z tkání. Tato technika se často používá k redukci otoků, zlepšení oběhu tělních tekutin, podpoře pooperačních hojení, podpoře hubnoucích procesů, řešení celulitidy a podpoření detoxikace těla.  Lze ji aplikovat na různé části těla. 


Masáž proti celulitidě a formování postavy

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.


Využívá se pro řešení různých obtíží - např. po svalové zátěži, poškození svalu a svalových dysbalancích, řešení posturální korekce, vadného držení těla, vazivových a kloubních obtížích, řešení jizev a fasciálních korekcí, zlepšení rehabilitace a zkrácení rekonvalescence, při tenisovém lokti a bolestí k karpálním tunelu, bolesti v bedrech a na krční páteři.

Kineziotaping

Manuální lifting obličeje

Manuální neinvazivní technika masáže obličeje, která patří v velice účinným úkonům v kosmetickém ošetření obličeje.

Manuální lifting obličeje působí dobře na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Manuální lifting obličeje výrazně vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní systém.

ˇÚčinek masáže je trvalý jedině tehdy, když se provádí pravidelně. Doporučuje se 8-10 ošetření v intervalu 1-2x týdně.

Relaxační a regenerační masáž

Vhodná k regeneraci organismu po zátěži, uvolnění napětí a bolesti přetížených svalových partií, odstranění únavy či stresu, a navození celkového pocitu pohody. Je možné vybírat mezi celotělovou masáží, nebo masáží vybraných partií. 

Vybrané partie

- šíje (20-30 minut) 

- záda včetně hýždí (40-50 minut) 

- nohy (40-50 minut) 

- ruce (20-30 minut) 

- hrudník a břicho (20-30 minut) 

Sportovní masáž

Slouží k přípravě sportovce k podání maximálního výkonu. 

Masáž lávovými kameny

"Královna masáží", spojuje teplo sálající z lávových kamenů a speciální masážní techniky, a tak vytváří nezapomenutelný zážitek. Má také vysoký terapeutický a relaxační účinek. Povzbuzuje funkci krevního oběhu a lymfatického systému, harmonizuje tělo, a napomáhá detoxikaci organismu. 

Baňkování

Regeneruje přetížené svaly a úpony, uvolňuje časté blokace mezi kůží a podkožní vrstvou. Při baňkování se k dosažení účinku využívá podtlak. 

Antistresová masáž hlavy

Jedna z nejdostupnějších masáží k přírodní regeneraci. Zbavuje stresu, napětí, a pomáhá odstraňovat migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. V neposlední řadě také výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. 

Breussova masáž

Jemná a účinná masážní technika, která pomáhá odstraňovat bolesti zad, regeneruje páteř a meziobratlové ploténky. 

Dornova metoda

Nejefektivnější metoda péče při bolestech zad a kloubů, srovnávání délky končetin a statiky těla, nápravě pozic kloubů, a blokádách páteře. 

Ošetření Trigger point

Trigger point -spoušťový bod, je nadměrně dráždivé místo ve svalu, které je při stlačení bolestivé a může způsobovat typickou přenesenou bolest, citlivost a autonomní dysfunkce.


Indikace

- stres

- regenerace před, během a po sportovním výkonu 

- svalové napětí 

- svalová dysbalance 

- nízký krevní tlak 

- léčené popáleniny / jizvy 

- akutní zácpa 

- posílení imunitního systému 

Kontraindikace

- akutní nachlazení 

- neléčený vysoký krevní tlak 

- onkologická onemocnění 

- stav po operacích 

- kožní onemocnění 

- silná medikace 

- těhotenství a šestinedělí 

- 1 hodina po jídle 

- porucha srážlivosti krve 

- onemocnění srdce 

- křečové žíly 

- přítomnost akutního zánětu v těle 

- zelený zákal 

- opilost / vliv psychotropních látek 

- infekční onemocnění 

- akutní psychóza / epilepsie